• Bat-Bike auf zwei Rädern

  Bat bike (netopýří motocykl)

  Futuristický koncept motocyklu se sériovým potenciálem

 • EDAG SOULMATE

  Když se vůz náhle stane lepším smartphonem

 • Úspěch, který vám dává křídla

  Jak žena ve vývoji softwaru v EDAGu nastavila nové standardy

 • Látka, jejíž podstatou je změna

  EDAG Light Cocoon - možný posun paradigmatu pro mobilitu budoucnosti

EDAG - NAŠE KULTURA

Povědomí o značce

Jako jeden z největších nezávislých konstrukčních partnerů významných automobilových značek na světě neseme velkou zodpovědnost, neboť naše práce pomáhá zajistit, aby automobily a jejich výrobci měli co největší vliv na trh. Auta již neslouží k tomu, aby se jen řídila. Myslíme, že by měla inspirovat a přemísťovat lidi, měnit svět a ulehčit nám život.

Proto se naše snaha o zvyšování povědomí o značce nesoustředí jen na sebe sama jako experty v oblasti technického a technologického rozvoje, ale také na využívání lidského rozvoje jako hnací síly našich výrobků, služeb a odborných znalostí. Chceme lidi inspirovat lepšími a lepšími řešeními. Není to jen idealismus, to je to, co nás pohání dopředu.

Když říkáme, že "zlepšování" je podstatou naší značky, myslíme tím lepší řešení nejen pro naše zákazníky, ale i pro lidi, s nimiž pracujeme. Ať už se díváme na drobný detail, nebo na velký projekt, pokud se naše práce na konci dne pohnula nejen technicky, ale i emocionálně, zvýšila požitek z mobility a ukazuje, jak vše závisí na vývoji ve správném směru, pak jsme odvedli svou práci - nejen dobře, ale vždy lépe. To je cílem našeho vývoje. To je značka EDAG. To je to, o co nám jde.

Korporátní kultura

Jakou korporátní kulturu lze očekávat od jednoho z největších poskytovatelů nezávislých inženýrských služeb v automobilovém průmyslu? Klišé konvenčního, mírně svého inženýra zde jistě neplatí. Jsme rozdílní. Jako společnost, která slouží sektoru, který se neustále znovuobjevuje, musíme být vždy připraveni. To znamená, že naše kultura je svěží, moderní a dynamická.

To, co spojuje naše zaměstnance, je zdravou kombinací individuality a týmového ducha, osobní odpovědnosti a individuálního růstu, tvořivosti a orientace na cíl - což je v kontrastu s konvenčním obrazem inženýra. Navzdory všem technologiím jsme stále lidé. Lidské bytosti, které s motivací a nadšením pracují na novém vývoji a přitom inspirují ostatní. Jsme těmi, kdo milují mobilitu a vědí s absolutní jistotou, že dělají společensky relevantní práci.