• Einmal Aufladen bitte!

  Warum das Smartphone den Verkehr verändert

 • Seit Millionen Jahren bewährt:

  Die Design-(R)evolution der EDAG

 • Generative Fertigung (3D Druck)

  Wie "EDAG Genesis" die Automobile welt auf den Kopf stellt.

 • Weiche Schale, harter Kern

  Mit neuem Dachkonzept Cabrios einfach besser machen.

Elektrická mobilita

Výhled na novou generaci mobility

V době, kdy docházejí fosilní paliva a zvyšují se jejich ceny, je elektrická mobilita základním kamenem přechodu na čistou energii. Myšlenka téměř bezemisní mobility, ideálně založená na obnovitelných zdrojích energie, není jen otázkou společenského významu, ale také pomůže zajistit budoucí konkurenceschopnost automobilového průmyslu a středně velkých podniků na mezinárodním trhu.

Otevřením našeho kompetenčního centra pro mobilitu v roce 2010 jsme se umístili mezi prvními německými vývojáři, kteří se zavázali k myšlence na elektrickou mobilitu. V tomto ohledu se nevidíme jen jako inovátoři, ale také jako nezávislá vazba mezi automobilovým průmyslem, dodavateli energie, dodavateli systémů a v neposlední řadě i spotřebiteli.

Díky speciálně navrženým řešením hnacího agregátu, architektury, rozhraní, karoserie a bezpečnosti neustále prosazujeme další vývoj v této oblasti a pracujeme ruku v ruce s našimi zákazníky, abychom přeměnili vize, které změní mobilitu v příštích několika letech, na skutečnost.