• Sluneční světlo v nádrži

    Jak agilní vývojové metody pomáhají překonat obavy z elektrických automobilů

  • Inteligentní světlomet s vysokým IQ

Koncepce designu

Budoucí koncepce a design, který odráží současné tendence

Koncepce designu EDAG vás provede strategickým vývojem produktum od myšlenky až po fyzický model, který poskytuje kompletní vývojovou podporu až do hotového produktu.

Naši specialisté z oblastí designového studia, povrchových operací a fyzických modelů zajišťují výsledné koncepty automobilů a produktů, následně uplatňují inovativní schopnosti a metody pro jejich realizaci. Přicházíme s prozíravými, neobvyklými a mimořádnými řešeními, která jsou charakterizována dobře rozvinutým pocitem pro materiálové, technické a technologické trendy, požadavky trhu a budoucí požadavky zákazníků.

Design

EDAG Design Studio – úspěch začíná od designu

Design je pro nás mnohem víc než jen vývoj estetických forem. Výrobek a značka jsou neoddělitelně propojeny a vzájemně na sobě závislé. Finálním výsledkem procesu návrhu musí být posílení značky. Pokyny pro koncepci produktů a kreativní proces navrhování produktů jsou kapitálem a sloganem naší značky.

více

Budete mít užitek  z velké mezinárodní zkušenosti našich projektových týmů, která přirozeně zahrnuje i zvládnutí všech manuálních a počítačově podporovaných technik kreslení.

Designové projekty exteriérů i interiérů, které jsme úspěšně dokončili pro národní i mezinárodní zákazníky, potvrzují účinnost naší filozofie designu. Od roku 1999 využíváme naše koncepční automobily (které mají tradičně svou světovou premiéru na Ženevském autosalonu), abychom demonstrovali kvalitu naší práce a inovačních schopností. Množství mezinárodních ocenění za design, jako je ocenění Red Dot Award, IF Award nebo German Design Award odráží sílu našich designerských dovedností.

 méně

Vývoj ploch

EDAG povrchové operace - perfektní pochy

Pro povrchové operace je vývoj ploch důležitým rozhraním mezi konstrukcí a downstreamovými vývojovými odděleními. Zkušení inženýři pomáhají najít správnou rovnováhu mezi požadavky na konstrukci a technickou proveditelnost a to virtuálními modely, které používáme pro počáteční reprezentaci trojrozměrného návrhu.

více

Při vytváření viditelných povrchů nového interiéru nebo exteriéru jsou stylingová data a konstrukční informace ve vzájemném spojení. Tímto způsobem zajišťujeme realizovatelnost návrhových modelů v každé fázi jejich vývoje. Tento proces začíná prvním koncepčním povrchem pro stylingovou kontrolu a končí předáním povrchu třídy A pro sériovou výrobu. To také zahrnuje komplexní proces konvergence návrhu.

Kromě toho spolupracujeme také s našimi odborníky z oblasti EDAG-Feynsinn, abychom vytvořili fotorealistické obrazy a scénáře virtuální reality. Tímto způsobem jsou vytvořeny modely virtuálního designu a ukázkové vozy, které podporují naši práci s oddělením tvorby modelů.

 méně

Tvorba modelů


EDAG Fyzické modely - přeměna vize na modely.

Naše modelovací centra vytvářejí vysoce přesné fyzické modely budoucích vozidel a výrobků. Řemeslné zpracování, pozornost zaměřená na detail a pocit dokonalých povrchů jsou tím, co charakterizuje naše modeláře. Paralelní design modelářů vývojového oddělení modelování zaručuje, že pro modely je vytvořen strukturově validovaný základ.

Více informací naleznete na naší mezinárodní internetové stránce