• EDAG Motocykly

    Kde se ztrácí hranice mezi inženýry a fanoušky

  • Úspěšná zkouška miliony let

    (R)evoluce designu EDAGu

  • Aditivní výroba (3D tisk)

    How the "EDAG GENESIS" turned the automotive industry upside down

Jsme tu pro vás - nejen když nás potřebujete

V EDAGu poskytujeme nejlepší možnou podporu v obchodním procesu. Máme divizi služeb, která nám umožňuje poskytovat daleko více než jen inženýrské služby, do které patří Všestranný projekt a řízení jakosti, s nimiž garantujeme dodržování termínů projektů a požadavků na kvalitu (příprava a generování informačních médií pro váš produkt zaměřených na cílovou skupinu nebo poradenské služby vztahující se k vašim výrobním procesům). Služby, které nabízíme, přispějí k dlouhodobému zlepšování vašich výrobků a služeb.

Projektový management

Automobilový trh je dnes typický rostoucím počtem variant a typů modelů. Zákazníci chtějí auta, která mohou být přizpůsobena jejich individuálnímu vkusu spolu s širokým výběrem doplňků a individualit. Výrobci vozidel se proto potýkají s výzvou co dělat s obrovskými administrativními náklady, které přicházejí s vývojem derivátů vozidel. 

více

Procesní management a Product Data management

Procestní a Product Data management v automobilovém vývoji vytváří, kontroluje, monitoruje a zlepšuje vývojové procesy s cílem dosáhnout potřebné orientace procesu v celém rozsahu. Koneckonců je to něco, co se projevuje v kvalitě výrobku. Navíc dosažení ambiciózních milníků by nemělo být náhodné, ale bývá výsledkem nekompromisní orientace procesů. Ne jen jednou, ale neustále.

více

Kvalitativní (Q) management

Zákazníci vašich automobilů trvají na kvalitě. Vnímaná kvalita má značný vliv na spokojenost zákazníků. Zajištění vysokých požadavků na kvalitu, a to i přesto, že jsme zkrátili vývojové časy a zvýšili početnost modelů, je pro nás důležitější, než kdykoli předtím. Proto je nutné mít k dispozici přehled o životním cyklu výrobku pro efektivní řízení jakosti.

více