• Zusammenhalt der stark macht

  Týmový duch zvedá morálku

  Jak Vanessa Raab, manažer prodeje pro integraci vozidel, balancuje mezi zákazníky a kolegy

 • Erfolg der beflügelt.

  Úspěch, který vám dává křídla

  Jak žena ve vývoji softwaru v EDAGu nastavila nové standardy

 • Německá studentka v zemi tří kultur

  Hola! My name is Natascha and for four months now, I have been doing an internship abroad, at EDAG Production Solutions' Mexican branch in Puebla.

Naše služby

Co nabízíme našim zaměstnancům:

U nás rodinný a profesní život patří k sobě

Snažíme se vytvářet harmonii mezi pracovním a osobním životem. Zohledňujeme požadavky našich zaměstnanců udržet si profesní růst a zároveň se věnovat výchově dětí, péči o blízké osoby či osobním zájmům. Nabízíme několik výhod pro dosažení správné rovnováhy a to formou homeofficů, flexibilní pracovní doby, práce na částečný úvazek či zkrácení pracovních hodin. 

Vzdělávací aktivity jsou v EDAGU nutností

Poskytujeme širokou škálu vzdělávacích aktivit pro rozvoj osobnosti a to formou kurzů měkkých dovedností, jazykových kurzů v německém a anglickém jazyce nebo individuálních specifických kurzů dle potřeb zaměstnanců.  Nabízíme také kvalifikační workshopy pro manažery.

 

Péčujeme o zdraví zaměstnanců

Motivujeme naše zaměstnance k tomu, aby se starali o své zdraví a relaxaci. Nabízíme systém benefitů v podobě bodů v programu Cafeterie, které mohou být uplatněny na sport, odpočinek, kulturu či zdravý životní styl. 

Naším, již zavedeným zvykem, jsou pravidelná setkání „After Work Meeting“, kdy se všichni zaměstnanci mohou potkat po pracovní době v prostorách firmy a společně se pobavit v uvolněné atmosféře, občerstvit se a zahrát si stolní fotbal či jiné aktivity. 

Mimo jiné pořádáme různé teambuildingové akce formou cyklovýletů či jiných sportovních aktivit a letní festival pro zaměstnance a jejich rodiny s velmi pestrým programem, také ve sportovním duchu.  

Jako oceňovaný TOP zaměstnavatel klademe důraz na to, aby naši zaměstnanci byli správně motivovaní a   podporovali odpovědné, na výkon orientované jednání s našimi zákazníky. Je pro nás velmi důležité, aby komunikace s klienty probíhala na vysoké úrovni.


SummerFest 2018

(54 MB / 02:21 min)