• Zusammenhalt der stark macht

  Týmový duch zvedá morálku

  Jak Vanessa Raab, manažer prodeje pro integraci vozidel, balancuje mezi zákazníky a kolegy

 • Erfolg der beflügelt.

  Úspěch, který vám dává křídla

  Jak žena ve vývoji softwaru v EDAGu nastavila nové standardy

 • Německá studentka v zemi tří kultur

  Hola! My name is Natascha and for four months now, I have been doing an internship abroad, at EDAG Production Solutions' Mexican branch in Puebla.

Pracovní příležitosti

Pomozte nám vytvářet ještě o něco lepší mobilitu! Jako jeden z největších světových nezávislých vývojových partnerů a oceňovaný TOP automobilový zaměstnavatel nabízíme nejen vzrušující výzvy ve strojírenském prostředí, ale také silnou korporátní kulturu a řadu kariérních příležitostí v jednom z nejdůležitějších průmyslových odvětví na světě. Ať už se k nám připojujete pro vývoj vozů budoucnosti nebo výrobních závodů potřebných k jejich výrobě, nám záleží na touze po mobilitě. Pokud máte pocit, že jste na tom stejně, můžete očekávat náročné technické pole plné výzev, zajímavé průmyslové odvětví a známé zákazníky, pro které se snažíme učinit co možná nejvíce. Těšíme se na Vaši žádost!

Pracujte pro nás jako ...

... absolvent školy, student, člověk na začátku kariéry nebo zkušený odborník to nemůže mít jednodušší. Nabízíme vhodné pozice pro všechny úrovně a reagujeme na potřeby našich žadatelů. V roce 2018 jsme  získali druhé místo v kategorii "Automobilový průmysl" v ocenění "Top zaměstnavatelé".

Studenti & Absolventi

Jste student a nadšenec pro mobilitu?

Chcete dosáhnout úspěchu v této vzrušující oblasti? Ať už se snažíte stát se strojírenským odborníkem nebo manažerem, EDAG nabízí otevřené kariérní příležitosti s perspektivními vyhlídkami. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout možnosti získat počáteční praktické zkušenosti a doplnit teoretické poznatky, které již máte. Tím, že absolvujete stáž nebo budete mít studentskou pozici, se můžete dozvědět více o výzvách vašich budoucích úkolů a porovnat je s vašimi osobními cíli. Na vaší cestě vám rádi pomůžeme!

Profesionálové

Ať už jako kariérní začátečník nebo již profesionál jste absolvovali nebo dokončili své vzdělávání, máte obě nohy pevně na zemi, víte, jaké jsou vaše osobní a profesní cíle a jste připraveni podniknout další krok? Hledáte dobré vyhlídky, nové výzvy a motivující prostředí, ve kterém se můžete dále rozvíjet? S více než 8 technickými odděleními vám můžeme nabídnout příležitost k uplatnění vašich dovedností s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků a získat další odborné znalosti. Naše široká zákaznická základna a mezinárodní strategie vám umožní sledovat individuální kariéru s dlouhodobými a různorodými vyhlídkami.