• Zusammenhalt der stark macht

  Týmový duch zvedá morálku

  Jak Vanessa Raab, manažer prodeje pro integraci vozidel, balancuje mezi zákazníky a kolegy

 • Erfolg der beflügelt.

  Úspěch, který vám dává křídla

  Jak žena ve vývoji softwaru v EDAGu nastavila nové standardy

 • Německá studentka v zemi tří kultur

  Hola! My name is Natascha and for four months now, I have been doing an internship abroad, at EDAG Production Solutions' Mexican branch in Puebla.

Život v EDAGu

Jakou kulturu můžete očekávat ve společnosti hnané technologiemi? Patrně nebude snadné to odhadnout. Zapomeňte na klišé o konzervativních vývojářích v automobilovém průmyslu, tak to opravdu není. Naše práce je náročná. Koneckonců pracujeme pro průmysl, který je neustále v pohybu, proto klademe velký důraz na individualitu i týmového ducha, osobní odpovědnost a podnikatelské myšlení, kreativitu a ambice. Důležitou věcí je nadšení pro mobilitu, protože vytváříme emoce z technologie, což znamená, že náš přístup k práci není chladný a statický, ale vášnivý. A skutečnost, že se lidé v EDAGu oslovují neformálně křestními jmény, není jen nějakou umělou korporátní kulturou, ale vedlejším účinkem této vášně.

Může to znít nadneseně, ale jsme opravdu hrdí na to, že jsme součástí EDAGu. Naše společnost má vynikající pověst v celém průmyslu nejen proto, že naše práce je výjimečná, ale protože se nám daří spojovat standardy kvality a spolehlivost technicky orientované společnosti s mimořádně lidskými vlastnostmi; kterou je naše láska k mobilitě.